| Thông số | Chi tiết |
| Bộ vi xử lý | Intel® Core™ Ultra 5 226V (Bộ nhớ đệm 8M, lên đến 4,50 GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (onboard) |
| Ổ cứng | 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Màn hình | 14″ diagonal, 2K (1920 x 1200), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, Corning® Gorilla® Glass 3, 400 nits, 62.5% sRGB |
| Card đồ họa | Intel® Arc™ 130V GPU (8GB) |
| Kết nối không dây | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) and Bluetooth® 5.3 wireless card |
| Cổng kết nối | 2 USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.1; 1 headphone/microphone combo; 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge); 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| Webcam | 5MP IR camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Bảo mật | Mic mute key; Camera privacy shutter; Trusted Platform Module (Firmware TPM) support |
| Pin | |
| Trọng lượng | 1.38 kg |
| Màu sắc | Blue |
| Hệ điều hành | Windows 11 Home+OFFICEH24+M365B |
| Bảo hành | 1 năm |
HP Omnibook X Flip 14 Touch (14 inch 2K Touch/ Core Ultra 5-226V/ 16GB RAM/ 512GB SSD/ Intel Graphics/ Windows 11)
33,780,000 đ
- CPU Core:Intel® Core™ Ultra 5 226V
- RAM: 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s
- Ổ cứng: 512GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
- Màn hình: 14″ diagonal, 2K (1920 x 1200), multitouch-enabled, IPS
- Đồ họa: Intel® Arc™ 130V GPU (8GB)
- Kết nối: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Thunderbolt, USB-A, USB-C, HDMI
- Pin: 3-cell, 59 Wh Li-ion polymer
Đặt mua HP Omnibook X Flip 14 Touch (14 inch 2K Touch/ Core Ultra 5-226V/ 16GB RAM/ 512GB SSD/ Intel Graphics/ Windows 11)





